O nas

Wspólna pasja
Najważniejsze jest wzajemne wsparcie

Wspieramy się w naszych pasjach sportowych i tak jak Ewa zawsze czeka z zaciśniętymi kciukami na mecie wyścigu, tak Artur towarzyszy jej podczas maratonów ( jadąc obok i monitorując czy niczego jej nie brakuje).

Kilka lat temu postanowiliśmy z naszej pasji uczynić sposób na życie, dlatego też zdobyliśmy odpowiednie uprawnienia i staliśmy się certyfikowanymi trenerami personalnymi. Dzięki temu możemy na  co dzień pracować z ludźmi, zarażać ich naszą miłością do sportu i motywować do treningów.

Wspieranie ludzi w ich sportowej drodze i zachęcanie do pokonywania własnych słabości daje nam ogromną satysfakcję i moc pozytywnej energii, którą potem pożytkujemy na treningu.

Śmiało możemy stwierdzić, że obydwoje jesteśmy uzależnieni od aktywności fizycznej. Trening jest wpisany na stałe w harmonogram dnia, niezależnie od tego czy jesteśmy w pracy czy na wakacjach. I pomimo, że staramy się jak najczęściej ładować baterie w słonecznej Italii, wygrzewając się w toskańskim  słońcu  to trening musi zostać odbyty, czy to bieganie, jazda na rowerze, pływanie czy choćby klasyczny zestaw pompki, brzuszki i przysiady.

Obydwoje jesteśmy pasjonatami zdrowego, zbilansowanego jedzenia. Nie stosujemy żadnej wyniszczającej, reżimowej diety. Staramy się jeść naturalne produkty, jak najmniej przetworzone, lokalne oraz sezonowe. W naszej kuchni powstaje wiele autorskich przepisów na zdrowe posiłki, które są najpierw przez nas testowane, a następnie proponowane naszym klientom podczas konsultacji dietetycznych.

To samo dotyczy treningów, sami ćwiczymy w podobny sposób,  więc jeśli marzycie o sportowej sylwetce i dobrym samopoczuciu to mamy nadzieję, że możemy być dla Was w jakimś stopniu inspiracją . Zatem zachęcamy do odwiedzenia naszego Studia, gdzie chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i przede wszystkim doświadczeniem jak zadbać o ciało, aby odzyskać dobre samopoczucie i pewność siebie.

Wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim, w kategorii Masters
Artur Miśkiewicz
…Są tylko dwie możliwości – robisz postępy albo wymówki!

Jestem zawodnikiem w kategorii Masters, w zawodach sportowych w kolarstwie górskim (Downhill). Uprawiam ten sport od 1999 roku z dużymi sukcesami takimi jak:

  • Pięciokrotne zdobycie tytułu Mistrza Polski (2013r., 2014 r., 2016r., 2018, 2020)
  • dwukrotne zdobycie tytułu Vice Mistrza Europy (2015r., 2016r.).
  • Jestem także zdobywcą Pucharu Polski w latach: 2013, 2014, 2015, 2018, 2019,  2020)
  • Kilkadziesiąt razy stawałem na podium.

Sam przygotowuję się do zawodów tak by osiągać jak najlepsze wyniki. Dobrze wiem na co zwrócić uwagę i jaką ciężką drogę trzeba przebyć by osiągnąć wymarzone efekty.

Artur Miśkiewicz
Trener personalny

Jestem trenerem od 2014 roku. Trenuje osoby, które przede wszystkim chcą zgubić tkankę tłuszczową.

Sam miałem problem z nadwagą, ważyłem bowiem aż 100 kg! przy moim wzroście 174 cm i miałem wtedy w obwodzie aż 102 cm!

Jestem osobą, która nie tylko nauczyła się jak prawidłowo zredukować tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim przetestowałem tą wiedzę na sobie. W tej chwili ważę ok 70 kg.

Dodatkowo pracuje z osobami nad poprawą ich sprawności oraz polepszeniu ich kondycji. Uwielbiam pracować z ludźmi którzy chcą się zmęczyć podczas treningu i cieszyć się lepszym wyglądem i kondycją.

Trener personalny, biegaczka
Ewa Miśkiewicz
…Wyglądaj jak piękna, ćwicz jak bestia!

Jestem trenerem personalnym od 2014 roku.

Fitness, rower, ale przede wszystkim bieganie to mój sposób na życie.

Łączę karierę zawodową ze swoją pasją czyli sportem. W tygodniu wykonuje trening  siłowo – wzmacniający, a w weekend, kiedy czasu jest więcej wyruszam w pobliskie lasy, aby pokonać dłuższe dystanse.

Ze względu na szczególne zamiłowanie do długich dystansów biorę udział w maratonach, które przynoszą mi mnóstwo satysfakcji.

Ewa Miśkiewicz
Dietetyk

Aktywność fizyczna na tak wysokim poziomie nie byłaby możliwa bez odpowiedniego jadłospisu.

Zdrowe  i zbilansowane odżywianie to moja domena. Nie jestem zwolenniczką żadnych reżimów żywieniowych, można jeść prawie wszystko w odpowiednich ilościach i porach.

Znam sposób na połączenie kariery zawodowej ze świetnymi wynikami w sporcie, owocującymi wyrzeźbioną sylwetką i lepszym samopoczuciem.

Sama kiedyś przeszłam własną metamorfozę, schudłam 10kg. Ze swoją historią podzieliłam się z czytelniczkami Shape

Jeśli chcesz wyrzeźbić sportową sylwetkę, nie zaniedbując swoich obowiązków zawodowo – domowych, skontaktuj się ze mną.

Czekamy właśnie na Ciebie!
Zgierz, ul. Piłsudskiego 29