Dietetyka

Najlepsze połączenie
Trening + dieta

Tylko poprzez kompleksowe podejście takie jak połączenie treningu i diety jesteśmy w stanie zmienić naszą figurę i polepszyć samopoczucie.

Zachęcamy do skorzystania z naszego pakietu odchudzającego , w skład którego wchodzi:

  • 12 treningów personalnych
  • plan żywieniowy zawierający 35 przepisów na zdrowe i racjonalne posiłki, który możesz stosować przez cały miesiąc.

Po tak skonstruowanym planie działania i skrupulatnym podejściu do treningu i żywienia powinieneś/powinnaś zauważyć pierwsze efekty na wadze.

Droga do sukcesu to:

Odpowiednie żywienie
0%
Trening
0%
NOWA OFERTA
WARSZTATY DIETYCZNE!

Naszą ideą jest propagowanie zdrowego stylu życia co oznacza nie tylko aktywność ruchową, ale również zachęcanie do zdrowego odżywiania, zmiany nawyków żywieniowych i dokonywania lepszych, świadomych wyborów. Im wcześniej zaczniemy dbać i zwracać uwagę na kwestie żywienia, tym mniej schorzeń, dolegliwości nabędziemy w przyszłości. Naszą ofertę zatem kierujemy do najmłodszej grupy społecznej – dzieci i młodzieży szkół podstawowych, u których jak doświadczenie pokazało wzbudził temat bardzo duże zainteresowanie.

Organizujemy i przeprowadzamy interaktywne warsztaty dietetyczne tzw live cooking, podczas których dzieci sami wraz z dietetykiem przygotowują zdrowe przepisy na słodkości, ucząc się przez praktykę w jaki sposób można zastąpić wysokoprzetworzoną żywność na zdrowy i naturalny odpowiednik. Taka wiedza (teoretyczna i praktyczna) kształci młodzież i wpływa na jej późniejsze nawyki żywieniowe.

W drugiej części przeprowadzamy warsztaty z bezpieczeństwa poruszania się rowerem w ruchu miejskim jak i terenie. Są to zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne połączone z nauką pokonywania toru przeszkód na rowerze do jazdy wyczynowej.

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe oraz inne placówki edukacyjne dla dzieci do kontaktu z nami w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
Nie wiesz od czego zacząć?

Doradzimy!

Czekamy właśnie na Ciebie!
Zgierz, ul. Piłsudskiego 29