Napisz do nas!

Nie wiesz od czego zacząć?

Doradzimy!

LOGO Studio treningu personalnego Zgierz Artur Ewa Miśkiewicz

Studio Treningu Personalnego Artur Miśkiewicz

ul. Piłsudskiego 29,

95-100 Zgierz

Nip.: 732-184-78-09

Wpłaty

Wpłaty prosimy przekazywać na poniższy rachunek bankowy

84 1470 0002 2489 5909 8000 0001

Napisz do nas!

  Co Cię interesuje?

  Trening personalnyDietaPlan treningowyVoucher podarunkowyinne

  Kogo dotyczy:

  osoba dorosładzieckogrupa 2-3 osobowa

  Administratorem Twoich danych jest firma STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej na ten temat w polityce prywatności. Oświadczam, że zapoznałam/-łem się z Polityką prywatności oraz, że akceptuje ją. Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu email przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz w związku z przesłaniem zapytań przez formularz kontaktowy lub komunikator. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonu i komputera, w celu marketingu bezpośredniego.

  Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu, adresu email, telefonu przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz w celach marketingowych partnerów.

  dieta i treningi personalne Zgierz
  Artur Miśkiewicz

  Trener personalny, sportowiec

  dieta i treningi personalne Zgierz
  Ewa Miśkiewicz

  Trener personalny, dietetyk

  Jesteśmy w Zgierzu 
   przy ul. Piłsudskiego 29

  Czekamy na Ciebie!

  Dołącz do nas!