Napisz do nas!

Nie wiesz od czego zacząć?

Doradzimy!

Studio Treningu Personalnego Artur Miśkiewicz

ul. Piłsudskiego 29,

95-100 Zgierz

Nip.: 732-184-78-09

Wpłaty

Wpłaty prosimy przekazywać na poniższy rachunek bankowy

84 1470 0002 2489 5909 8000 0001

Napisz do nas!

Co Cię interesuje?

Trening personalnyDietaPlan treningowyVoucher podarunkowyinne

Kogo dotyczy:

osoba dorosładzieckogrupa 2-3 osobowa

Administratorem Twoich danych jest firma STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej na ten temat w polityce prywatności. Oświadczam, że zapoznałam/-łem się z Polityką prywatności oraz, że akceptuje ją.

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu email przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz w związku z przesłaniem zapytań przez formularz kontaktowy lub komunikator. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonu i komputera, w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu, adresu email, telefonu przez STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO ARTUR MIŚKIEWICZ, z siedzibą w Zgierzu, adres: ul. Józefa Piłsudskiego 29, 95-100 Zgierz w celach marketingowych partnerów.

dieta i treningi personalne Zgierz
Artur Miśkiewicz

Trener personalny, sportowiec

dieta i treningi personalne Zgierz
Ewa Miśkiewicz

Trener personalny, dietetyk

Jesteśmy w Zgierzu 
 przy ul. Piłsudskiego 29

Czekamy na Ciebie!

Dołącz do nas!