-50kg OLI METAMORFOZA ROKU!!!

Trening odchudzający
trening Ewa Miśkiewicz zgierz

METAMORFOZA ROKU 2022!

N

ie boimy się użyć tego określenia. To czego dokonała ta dziewczyna nie zdarza się często !

Przedstawiamy historie Oli, której w sumie udało się zrzucić -50 Kg 😲😲😲😲😳😵😯 . Słownie pięćdziesiąt kilogramów, gdyby ktoś pomyślał, że zero zostało dopisane przez pomyłkę 🤪

Ale zacznijmy od początku,  gdyż jest to osoba i historia,  nad którą należy się pochylić.

W lipcu 2021 roku Ola ważyła 124 kg i postanowiła, że doszła do ściany.  Mimo młodego wieku, bardzo szybko odczuwała zmęczenie. Uświadomiła sobie, że brakuje jej sprawności przy podstawowych czynnościach. Postanowiła coś zmienić. Rozpoczęła swoją walkę o siebie.

Na początku był to czas zmiany nawyków jedzeniowych. Udała się do dietetyka, który rozpisał jej plan żywieniowy. Tak Ola zgubiła pierwsze 20 kg! Taki wynik nie był dla Oli satysfakcjonujący. Chciała i czuła, że może lepiej wyglądać. Na tym etapie niestety waga się zatrzymała ( jak to często bywa w procesie redukcji masy ciała  ). Ola zdecydowała się zatem na wdrożenie aktywności fizycznej. Wiedziała jednak, że sama może sobie nie poradzić. Miała problem z motywowaniem siebie do regularnych ćwiczeń. Kolejną przeszkodą była wciąż spora waga oraz brak umiejętności aby wykonać ćwiczenia, w sposób technicznie poprawny. To wszystko mogłoby w łatwy sposób doprowadzić do kontuzji.

Trening w studio

I tak 9 listopada 2021r przy wadze 104,8 kg Ola trafiła do naszego studia i rozpoczęła współpracę z Ewą. Przez pierwsze 2 miesiące ćwiczyła 2 x w tygodniu. Potem intensywność wzrosła do 3 spotkań w tygodniu.

Z uwagi na swoją pracę  zdecydowanie łatwiej jej było dbać o regularność posiłków i ich zbilansowanie. Wybrała więc dietę pudełkową o kaloryczności 1800 kcal.

Warto zaznaczyć, że dzień pracy Oli zaczyna się wtedy gdy dla większości z nas się kończy.

Ola wstaje ok godziny 1:00 w nocy i zaopatruje swój biznes w świeże owoce i warzywka . Praca w godzinach nocnych dodatkowo obciąża organizm i procesy regeneracyjne przychodzą trudniej. W tej sytuacji tym bardziej jej sukces zasługuje na podkreślenie.

 

PEŁEN SUKCES!

I tak dziś, po niespełna 6 miesiącach naszej współpracy z Olą, możemy wspólnie pochwalić się jej wynikami!

Dziś Ola waży 74,8 kg !!! I cieszy się piękną sportową sylwetką !

Dzięki regularnym ćwiczeniom nie ma mowy o efekcie „wiszącej skóry” ,której wielu z Was obawia się przy odchudzaniu. Jej sylwetka jest proporcjonalnie zbudowana, tkanka tłuszczowa zredukowana i mięśnie lekko zarysowane😍

Ktoś powie waga to nie wszystko – oczywiście ! Obwody Oli  diametralnie się zmniejszyły – zobaczcie zdjęcie.

trening Miśkiewicz zgierz
trening Miśkiewicz zgierz
Olu- jesteś absolutną Bohaterką i Figherką!!! Wiemy, że nie było łatwo. Były momenty zwątpienia, ale dzielnie i umiejętnie z naszą pomocą z nich wychodziłaś i kroczyłaś dalej do celu 💪

Bądź motywacją dla każdej osoby, która twierdzi, że czegoś się nie da- wszystko się da!!! Trzeba tylko chcieć i trafić na odpowiednich ludzi, którzy będą Cię wspierać☺️☺️☺️ Dziękujemy za wspólną przygodę i osiągnięty cel !!!

Działamy dalej – bo zdrowe ciało to zdrowy duch 💪💪💪🌷🌷🌷

4

Posty powiązane

Zostaw komentarz